MATEUSZ BABIAK

PATRYK ANDRZEJEWSKI

Jesteśmy dwójką trenerów, których poza przyjaźnią łączy jeszcze wspólna pasja – sport. To on towarzyszył nam od najmłodszych lat i sprawił, że pewnego dnia stworzyliśmy skład, który przetrwał do dziś. Poza wieloma wspomnieniami zawdzięczamy mu to, co w nas najważniejsze, czyli charakter. Sport nauczył zwykłych chłopaków z małego miasta, że dzięki ciężkiej pracy i poświęceniu można osiągnąć wszystko – potrzeba na to jedynie czasu i cierpliwości.
Od początku naszej działalności obiecaliśmy sobie, że jakość oraz profesjonalizm naszych usług poparte będą przede wszystkim poprzez wyniki i umiejętności naszych podopiecznych. To dla nich tak naprawdę wszystko robimy. Często „trenerzy” budują swoją markę na podstawie własnych osiągnięć, zdolności oraz wyglądu, co w żadnym stopniu nie odzwierciedla ich umiejętności trenerskich, czyli prawidłowego przekazania wiedzy innym oraz dostosowywania się do indywidualnych jednostek. Należy zawsze pamiętać, że jeśli ktoś jest świetnym zawodnikiem, w żadnym wypadku nie oznacza to, że będzie też świetnym szkoleniowcem.
Jako trener personalny, każdy z nas przykłada dużą uwagę nie tylko do rozwoju fizycznego swojego podopiecznego, ale w znacznym stopniu również do rozwoju mentalnego. Staramy się, aby wypracowany na treningach charakter miał przełożenie w życiu codziennym. Poprzez połączenie boksu z treningiem siłowo-kondycyjnym chcemy pokazać, że aby być w pełni zdrowym, silnym oraz pewnym siebie człowiekiem, nie możemy zamykać się tylko na jedną dziedzinę sportu. Staramy się, aby nasi podopieczni byli w pełni hybrydowymi zawodnikami, czyli aby powerlifter nie miał problemu z podbiegnięciem kilku kilometrów, a bokser spokojnie dał radę pomóc mamie przenieść pralkę. W życiu najważniejszy jest balans, dlatego, marka „PRIME” to swego rodzaju lifestyle, którym chcemy podzielić się z innymi. Poprzez nasze treningi w mieście Wrocław pragniemy pomagać zarówno amatorom jak i sportowcom.

Poprzez sport, pragniemy pokazać ludziom, że nigdy nie jest za późno, aby dokonać zmiany i zacząć naprawdę żyć, a nie tylko egzystować. Każdy powinien poznać samego siebie i odnaleźć to „coś”, w czym będzie dobry, co będzie mógł nazwać talentem, ponieważ ma go każdy, tylko nie każdemu chce się go odszukać.

KAŻDY ŻYJE TYLKO RAZ, DLATEGO PAMIĘTAJ:

JUST ENJOY THE PRIME LIFE

NASZE CERTYFIKATY