Trener personalny Wrocław

Trening siłowy przestaje kojarzyć się jedynie z kulturystyką. Nie każdemu w tych czasach imponuje przerośnięta mięśniami sylwetka. Znacznie bardziej cenimy sobie bycie zdrowym, sprawnym, zachowując przy tym estetyczną i silną sylwetkę.
Właśnie do takich celów dążę w pracy nad sobą i swoimi podopiecznymi. Zdrowie jest celem nadrzędnym, a trening z oporem zewnętrznym czy też masą własnego ciała to idealne narzędzie do jego osiągnięcia.
Odpowiednio skomponowany trening siłowy i kondycyjny, pozwoli nam pracować jednocześnie nawet nad skrajnymi celami.
Odpowiednie zdiagnozowanie problemów strukturalnych, wad postawy to absolutna konieczność przed rozpoczęciem współpracy, na którą kładę ogromny nacisk. To pozwoli mi dobrać typ treningu pod Twoje możliwości, który w najszybszy i najskuteczniejszy sposób doprowadzi Cie do obranego celu. Bez względu czy jest to zmiana kompozycji ciała, poprawa siły czy wytrzymałości, lub po prostu trening prozdrowotny.
Metodykę swojej pracy opieram głównie na treningu siłowym ze sztangami, odważnikami kulowymi a także szeregu ćwiczeń kondycyjnych i wytrzymałościowych. Wszystko co pomoże Ci w staniu się bardziej hybrydowym i poprawi jakość Twojego życia.
Na co dzień współpracuję z :
  • osobami, które chcą zmienić wygląd swojego ciała
  • ze sportowcami, którzy chcą poprawić swoje zdolności motoryczne w danym sporcie
  • atletami sportów siłowych (np. trójbój siłowy, wyciskanie leżąc klasyczne, crossfit)
  • ze sportowcami wytrzymałościowymi (thriathlon, maraton, ultramaraton)
  • osobami wracającymi po kontuzji lub zmagający się z bólami kręgosłupa (trening prozdrowotny)