DIETA

Zmiana nawyków żywieniowych to podstawowy krok w kierunku poprawy Twojego zdrowia i samopoczucia. Nieważne czy chcesz schudnąć, przybrać na wadze, poprawić wyniki w sporcie lub zredukować liczbę przyjmowanych leków, efekty diety wprowadzą Twoje życie na nowy poziom. Oczywiście zmiany, które zaczniesz wdrażać, nie przejdą bez echa wśród ludzi z otoczenia. Niektórzy będą Cię wspierać, niektórzy hejtować. Takie jest życie i nie można się tym przejmować. Zapewne zrealizowałeś kiedyś jakiś cel pomimo wyraźnej dezaprobaty ze strony rodziców czy znajomych. Robiłeś to, co czułeś i nikt nie był w stanie zmienić Twojego zdania. Bo kto wie co jest dla Ciebie najlepsze? Odpowiedź jest prosta, dlatego nie zrażaj się krytyką, tylko idź swoją drogą i pozwól, aby czas pokazał, kto miał rację.

Najważniejsze czego chcemy Cie nauczyć to fakt, że sama aktywność fizyczna to tylko 30% sukcesu. Pozostałe 70% stanowi dobrze zaplanowana dieta, której konieczność stosowania możemy przedstawić za pomocą łatwej metafory: Spróbuj tankować samochód (swój organizm) przez dłuższy okres paliwem ze stacji o nieznanych źródłach. Sprawdź ile kilometrów jesteś w stanie przejechać na pełnym baku i w jakim stanie znajduje się samochód. Następnie udaj się na sprawdzoną oraz polecaną przez doświadczonych kierowców stację i wykonaj test ponownie.

Na pierwszy rzut oka nie widać różnicy, ponieważ samochód spełnia swoją najważniejszą funkcję – jeździ. Jednak jak myślisz, czy spalanie i przyspieszenie będą takie same? Czy w obu przypadkach wizyta w warsztacie będzie koniecznością?

Mamy nadzieję, że w zrozumiały dla Ciebie sposób przedstawiliśmy Ci różnicę w trenowaniu „z” i „bez” jakiejkolwiek diety. Teraz musimy zaznaczyć również to, że najważniejsze jest poznanie własnego ciała, ponieważ każdy organizm jest inny i działają na niego inne sposoby. W związku z tym nie istnieje coś takiego jak najlepsza dieta na świecie, jest tylko najlepsze podejście do niej – INDYWIDUALNE.

SPRAWDŹ
JAKIE TO PROSTE

ZGŁASZASZ CHĘĆ ZMIANY SWOICH NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH

WYPEŁNIASZ I WYSYŁASZ PONIŻSZY FORMULARZ

OTRZYMUJESZ DIETĘ I CIESZYSZ SIĘ ZDROWIEM