O NAS

“Jako drużyna, w której każdy posiada inne, unikalne umiejętności, postanowiliśmy stworzyć markę PRIME, aby dołożyć swoją cegiełkę w zmianie świata na lepsze. Poprzez sport, pragniemy pokazać ludziom, że nigdy nie jest za późno, aby dokonać zmiany i zacząć naprawdę ŻYĆ, a nie tylko egzystować. Każdy powinien poznać samego siebie i odnaleźć to coś, w czym będzie dobry, co będzie mógł nazwać talentem, ponieważ ma go każdy, tylko nie każdemu chce się go odszukać.“

Jesteśmy grupą młodych ludzi, których poza przyjaźnią łączy wspólna pasja - sport. To on towarzyszył nam od najmłodszych lat i sprawił, że pewnego dnia stworzyliśmy skład, który przetrwał do dziś. Poza wieloma wspomnieniami, zawdzięczamy mu to co w nas najważniejsze, czyli charakter. Sport nauczył zwykłych chłopaczków z małego miasta, że dzięki ciężkiej pracy i poświęceniu można osiągnąć wszystko - potrzeba na to jedynie czasu i cierpliwości.

Jako drużyna, w której każdy posiada inne, unikalne umiejętności, postanowiliśmy stworzyć markę PRIME, aby dołożyć swoją cegiełkę w zmianie świata na lepsze. Poprzez sport, pragniemy pokazać ludziom, że nigdy nie jest za późno, aby dokonać zmiany i zacząć naprawdę ŻYĆ, a nie tylko egzystować. Każdy powinien poznać samego siebie i odnaleźć to „coś”, w czym będzie dobry, co będzie mógł nazwać talentem, ponieważ ma go każdy, tylko nie każdemu chce się go odszukać.

Poprzez swoją działalność, pragniemy pomóc Ci stawiać pierwsze kroki bądź poszerzyć Twoją wiedzę i umiejętności z zakresu:

  • boksu

  • treningu siłowego i kondycyjnego

  • biegów krótko i długo dystansowych

  • przygotowania żywieniowego i suplementacji

  • motywacji i rozwoju osobistego

Dołożymy wszelkich starań, aby poprzez naszą wiedzę, treningi i suplementy, zagwarantować Ci kompleksową opiekę w świecie sportu.

Każdy żyje tylko raz, dlatego pamiętaj:

JUST ENJOY THE PRIME LIFE

Ładuję...